Wirtualny spacer


Często mówi się „Jedno zdjęcie jest warte więcej niż tysiąc słów”. Parafrazują to powiedzenie możemy stwierdzić: „Wirtualny spacer 360 jest warty więcej niż tysiąc zdjęć”. Oczywiście w obu tych sformułowaniach jest pewna przesada, lecz w rzeczywistości to stwierdzenie nie odbiega daleko od prawdy. Każdy z nas woli „zobaczyć na własne oczy”, niż wyobrażać sobie obiekt opisywany słowem pisanym lub mówionym. Dlatego wirtualne spacery stały się sprzymierzeńcem świata kultury oraz biznesu. Dzięki nim, bez wychodzenia z domu możemy odwiedzać znajdujące się nawet na drugim końcu świata: wystawione na sprzedaż nieruchomości; firmy kontrahentów czy wystawy muzealne.

Wirtualny spacer 360 otwiera możliwości nieograniczonego zwiększenia oglądalności obiektów różnego rodzaju. Tworzenie wirtualnych spacerów jest naszą pasją. Indywidualnie podchodzimy do każdego projektu, wczuwając się w potrzeby i cele zamawiającego.

Widzimy szczególny potencjał tej usługi w sektorze kultury. Pozwala ona na zwiedzanie i odkrywanie obiektów muzealnych, galerii sztuk czy stanowisk archeologicznych z poziomu komputera i przeglądarki internetowej. W przypadku wystaw lub wydarzeń czasowych jest to fenomenalny sposób na ich archiwizację. Upamiętniając wydarzenie w taki sposób można do niego wrócić po latach.

Wirtualny spacer 360 może być w łatwy sposób udostępniany w sieci. Dzięki temu zarówno zwiedzający jak i zarządzający obiektami kultury nie są niczym ograniczeni.

Przykładowe wirtualny spacery

Wystawa malarstwa prof. Stanisława Baja, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Wielka Zbrojownia Sztuki.

 

Wystawa “Cyfrowe konfrontacje”, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku, Wielka Zbrojownia Sztuki.

 

Spacer wirtualny Ratusz Staromiejski, Nadbałtyckie Centrum Kultury

 

Savchenko Gallery
Realizacje


ul. Jabłoniowa 20/512
80-175 Gdańsk, POLSKA

tel. +48 58 333 43 17
e-mail: office@dss-3d.com.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

    projekt i wykonanie
    Projektowanie grafiki