O nas


Usługi skanowania 3D pozwalają na odwzorowanie kształtów, tekstur i kolorów istniejących obiektów oraz przedmiotów i przeniesienie ich do świata cyfrowego. Odzwierciedlenie skanowanego obiektu jest bardzo precyzyjne i dlatego tak pożądane przez wiele branż. Ze skanowania 3D korzystają m.in. muzea w celu archiwizacji i prezentacji swoich zbiorów szerszej publiczności, architekci opracowujący koncepcje przebudowy istniejących obiektów, branża medyczna, wzornicza, budowlana i wiele innych.

Jeżeli poszukujesz usługi skanowania 3D, która pozwala na wierne odwzorowanie skanowanego obiektu z dokładnością do kilku milimetrów, włączając w to najbardziej szczegółowe detale, złożone struktury oraz kolory i tekstury to jest to zadanie dla nas. Skontaktuj się z nami. Na pewno znajdziemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

W zakresie skanowania laserowego 3D oraz pomiarów z drona naszym klientom oferujemy nie tylko dostarczenie surowego produktu, jakim jest sam skan, czyli chnura punktów. Proponujemy również dalszą jego obróbkę i wykonanie modeli 3D, dokumentacji 2D oraz analizy obiektu pomiarowego.


ul. Jabłoniowa 20/512
80-175 Gdańsk, POLSKA

tel. +48 58 333 43 17
e-mail: office@dss-3d.com.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!

    projekt i wykonanie
    Projektowanie grafiki